ANUNTURI-ROMANIA.NET VĂ RECOMANDĂ FANROO.RO PRIMA REȚEA DE SOCIALIZARE ROMÂNEASCĂ !!!

Promovează Anunţul

Operator Prelucrare Cauciuc Nadab

Gratuit
Lucratori productie - Depozit - Logistica Arad Data publicării: 20/08/2018 Numărul anunţului: 1005 Vizualizări: 23
Printează Anunţul

Pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in producerea furtunurilor din silicon cu diverse utilizari in domeniul automotivelor si nu numai, cautam Operatori Prelucrare Cauciuc in Nadab si localitatile invecinate, judetul Arad.

Pachet salarial:
Salariu 2500 Ron brut;
Tichete de masa in valoare de 15 Ron pentru fiecare zi lucrata;
Sporuri conform legii;
Bonusuri pana la 500 Ron/ luna;
Transport asigurat;
Analize gratuite.

Responsabilitati:
Respectarea programului de lucru si a normelor de siguranta a muncii;
Producerea si asamblarea furtunelor din cauciuc pentru diferite componente;
Asigurarea cantitatilor de produse finite in conformitate cu obiectivele stabilite;
Respectarea standardelor de calitate impuse de companie;
Intretinerea echipamentelor de lucru.

Cerinte:
Minim 6 clase;
Vedere buna;
Disponibilitate de lucru in trei schimburi;
Rezistenta la activitati repetitive.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Contactează vânzătorul

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".